Ostatnie projekty

Tagi

PLUS GSM asortyment POS dibond diody LED kaseton reklamowy kasetony reklamowe litery litery świecące litery świetlne loga obróbka tworzyw i aluminium panel reklamowy pylony reklama rzeszów reklama w krośnie reklama w rzeszowie reklama świetlna stojaki reklamowe wzornictwo 3D znaki firmowe

Sonda

Słowa klucze

Gościmy

Pleksiglas, Dibond i drewno

[Hotel Amasador]Hotel Ambasador to pierwszy czterogwiazdkowy hotel w Rzeszowie. Posiada cztery kondygnacje hotelowe w górę i dwie w dół poniżej płyty Rynku. Ulokowany zostałpod kamienicami numer13 i 14, które zostały gruntownie odrestaurowane prawie od podstaw i rozbudowane. Poprzednie pochodzące z XVII wieku zawaliły się w 1972 roku. Oryginalne są pod nimi głębokie piwnice i fragmenty murów parteru.

Praca nad projektem reklamy dla Hotelu Ambasador stanowiła  czystą przyjemność i była przygodą, którą na długo będziemy pamiętać.

Nasze prace obejmowały stworzenie stylowej i wyjątkowej identyfikacji wizualnej budynku, dostosowanej do architektury otoczenia. Przez inwestora sprecyzowane zostały jedynie wymogi materiałowe: Plexiglas®, Dibond® i drewno.

Boki kasetonów zostały wykonane z wytrzymałego i odpornego na działania atmosferyczne drewna Mernatin®. Jako tło użyliśmy płyty Dibond®’u koloru kremowego. Napisy zbudowane są  z Plexiglas®’u z naniesioną na lico folią. 

Stworzyliśmy dedykowany dla tego projektu system oświetlenia z użyciem neonów. Największy z kasetonów (Restauracja Ambasador) miał blisko 9m długości.  Konstrukcja gwarantuje wytrzymałość i ergonomię.   

Odpowiedzialni byliśmy za wykonanie asortymentu reklamowego dla budynku Hotelu, Cukierni oraz Restauracji, mieszczących się w dwóch przylegających kamienicach. Dla zachowania spójności projektu, poszczególne elementy zostały wykonane w tej samej technologii. Złote lica zapewniają doskonałą kolorystykę.

Całości reklam stanowi unikatowy i ekskluzywny charakter tożsamy z wystrojem oraz luksusem Hotelu. 

  

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »