Ostatnie projekty

Tagi

PLUS GSM asortyment POS dibond diody LED kaseton reklamowy kasetony reklamowe litery litery świecące litery świetlne loga obróbka tworzyw i aluminium panel reklamowy pylony reklama rzeszów reklama w krośnie reklama w rzeszowie reklama świetlna stojaki reklamowe wzornictwo 3D znaki firmowe

Sonda

Czego brakuje na stronie?
 

Słowa klucze

Gościmy

Produkty
Firma AT-BI świadczy wysokiej klasy specjalistyczne usługi. Od samego początku działalności firmy związana jest z produkcją asortymentu z zakresu reklam wizualnych i świetlnych.

W przeciwieństwie do innych firm nie rozdrabniamy się – skupiamy się na tym co robimy najlepiej.  Jesteśmy jedynym w swoim rodzaju i to stanowi o naszej przewadze konkurencyjnej.


Specjalizujemy się w produkcji:

  • Wzornictwa 3D, znaków przestrzennych, liter świetlnych oraz znaków firmowych,

  • Asortymentu POS,

  • Kasetonów reklamowych i wielkoformatowych,

  • Pylonów wolnostojących,

  • Konstrukcji stalowych i aluminiowych.


Tworzymy wizualizacje i projekty graficzne logotypów, liternictwa, asortymentu POS oraz świadczymy usługi specjalistyczne z zakresu termicznej i mechanicznej obróbki tworzyw sztucznych i  metali.

WZORNICTWO 3D, ZNAKI PRZESTRZENNE, LITERY ŚWIETLNE

litery 3d

Dzięki bogatemu doświadczeniu i fachowej wiedzy udało nam się wypracować własny system produkcji najwyższej jakości liter i innych akcesoriów świetlnych. Długowieczność, doskonałe właściwości luminescencyjne oraz bogatą kolorystykę oferowanych produktów otrzymaliśmy dzięki opracowaniu własnego montażu oświetlenia przy pomocy diod LED. Technologia ta pozwoliła nam na redukcję kosztów produkcji, a odbiorcom finalnych materiałów zapewnia znaczną oszczędność poborów prądu. 
(PATENT RP-W115344)

Przejdź do galerii zdjęć

KASETONY REKLAMOWE I WIELKOFORMATOWE

kasetony reklamoweWłasny opatentowany sposób naciągu lica winylowego pozwala nam na produkcję unikatowych kasetonów wielkoformatowych. W ich przypadku stelaż nośny wykonany jest z kształtowników stalowych. Płótno winylowe zakładane jest na specjalistycznych sprzęgłach napinających. Cała konstrukcja, w zależności od wymagań Klienta, zamykana jest profilowaną blachą ocynkowaną, blachą powlekaną lub dowolnego koloru płytami kompozytowymi.
(PATENT RP-W112834)

Przejdź do galerii zdjęć


PYLONY WOLNOSTOJĄCE

pylony Pylony wolnostojące wykonujemy z zachowaniem najwyższych standardów estetyki i funkcjonalności. Do tworzenia lic i przestrzeni wizualnej danej konstrukcji służą nam płyty kompozytowe np. DIBOND. Konstrukcje stalowe budowane są przy zastosowaniu kształtowników stalowych oraz aluminiowych. W zależności od wymagań Klienta, do podświetlenia pylonu możemy użyć konwencjonalne oświetlenie neonowe lub system diod LED. Z powodzeniem umieszczamy obrotowe elementy graficzne wewnątrz obrysu pylonu.ASORTYMENT POS, WYROBY Z PLEKSIGLASU, PCV I INNYCHasortyment pos

Lata doświadczenia zarówno w obróbce termicznej, jak i mechanicznej tworzyw sztucznych sprawiają, iż nie boimy się podejmować najbardziej wyrafinowanych wyzwań dotyczących kształtów i estetyki. Oferujemy szeroką gamę własnych rozwiązań - gotowych do zastosowania w sklepie, salonie sprzedaży, czy innej placówce handlowej. Jesteśmy w stanie wykonać dowolny kształt zgodny z oczekiwaniami Klienta.

(PATENT RP-WP3580)

USŁUGI SPECJALISTYCZNE

 Posiadamy szeroką wiedzę z zakresu obróbki tworzyw sztucznych i metali. Wykonujemy wszelkiego rodzaju prace specjalistyczne w tej dziedzinie. Ze względu na bardzo wysokie wymagania dotyczące czystości procesu technologicznego i dokładności gięcia ESLONU®, jako jedyni w kraju podjęliśmy się obróbki tego materiału dla firmy SIEMENS®. Elementy te służą jako podzespoły niezbędne do produkcji central telefonicznych. Realizujemy również zamówienia na nietypowe konstrukcje aluminiowe i stalowe.

Przejdź do galerii zdjęć


Doradzamy naszym Klientom
przy doborze odpowiedniego materiału, kształtu oraz koloru.
Zawsze służymy radą i fachową pomocą!