Ostatnie projekty

Tagi

PLUS GSM asortyment POS dibond diody LED kaseton reklamowy kasetony reklamowe litery litery świecące litery świetlne loga obróbka tworzyw i aluminium panel reklamowy pylony reklama rzeszów reklama w krośnie reklama w rzeszowie reklama świetlna stojaki reklamowe wzornictwo 3D znaki firmowe

Sonda

Słowa klucze

Gościmy

Świeżość i głębia koloru
frac litery swietlne

[Delikatesy FRAC – świeżość i głębia koloru]

Wielkoformatowe litery świetlne

W ubiegłym roku nasza firma rozpoczęła współpracę z prężnie rozwijającą się siecią delikatesów FRAC. Już w fazie rozmów nad logotypem i wymaganiami technicznymi nasz Kontrahent postawił poprzeczkę bardzo wysoko. Pierwszą kwestią była wielkość podświetlanego logotypu. Nasz Klient wymagał dwóch wielkości napisów 1,5m i 2m, w zależności od wielkości obiektu. Należało uzyskać równomierne podświetlenie lica oraz zadbać o dobranie  odpowiedniej technologii wykonania  tak dużych liter.

Do podświetlenia wykorzystaliśmy renomowane moduły LED z 3 letnią gwarancją. Dzięki właściwemu  rozmieszczeniu oraz dopasowanej głębokości litery uzyskaliśmy pożądany efekt czyli równomiernie podświetlenie żółtego lica.

Dla potrzeb produkcji wielkoformatowych liter podświetlanych opracowaliśmy technologię wykonania brył i znaków podświetlanych z użyciem lica elastycznego. Dzięki temu rozwiązaniu jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom duże litery świecące o jednolitej powierzchni graficznej. Technologia ta pozwala na wykonanie lekkich i wytrzymałych brył o wymiarze dochodzącym do 5x3m. Zastosowanie lica elastycznego z dowolną formą graficzną pozwala na uniknięcie łączeń (w przypadku wyklejania folią) oraz zapewnia niezbędną wytrzymałość – nie osiągalną w przypadku wykorzystania plexi  lub poliwęglanu do tak dużych obiektów. Konstrukcja nośna litery wykonywana jest na specjalnych walcarkach do profili aluminiowych. Dzięki lekkości i wytrzymałej konstrukcji  tego typu podświetlane litery blokowe mogą być  zmocowanie  na praktycznie dowolnej elewacji. 

Nasz Klient szybko rozwija swoją sieć delikatesów. Zostaliśmy więc dodatkowo poproszeni o opracowanie uniwersalnej konstrukcji mocującej, która była by łatwa w montażu, wytrzymała i nie wymagała ingerencji w strukturę dachu. Zadanie skomplikowane, biorąc pod uwagę fakt, że dwumetrowy podświetlany logotyp FRAC zajmuje 2x8m. Opracowaliśmy tego typu strukturę, która gwarantuje możliwość posadowienia  na większości dachów płaskich oraz montaż, nie wymagający więcej niż 3 specjalistów. 

Zachęcamy do dokładnego zapoznania się ze zdjęciami w galerii technologia prezentowana na naszych fotografiach pozwala na wykonanie praktycznie dowolnych wielkoformatowych podświetlanych form i kształtów.  Proponowane rozwiązanie doskonale sprawdza się w przypadku dużych hal, magazynów i innych obiektów. Duże litery podświetlane pełnią wtedy nie tylko funkcję ozdobną ale również informacyjną.

Litery podświetlane w Rzeszowie zainstalowane są na Sklepach przy ulicy Kwiatkowskiego i Pelczara.

Nasza firma wykonała już litery podświetlane dla kilkunastu oddziałów Sieci Delikatesów FRAC. O zadowoleniu i satysfakcji właścicieli tej firmy z oferowanych przez nas usług świadczy fakt, iż już teraz zostały nam przedstawione terminy kolejnych prac, a co za tym idzie – kolejne produkcyjne wyzwania.


 
następny artykuł »