Ostatnie projekty

Tagi

PLUS GSM asortyment POS dibond diody LED kaseton reklamowy kasetony reklamowe litery litery świecące litery świetlne loga obróbka tworzyw i aluminium panel reklamowy pylony reklama rzeszów reklama w krośnie reklama w rzeszowie reklama świetlna stojaki reklamowe wzornictwo 3D znaki firmowe

Sonda

Czego brakuje na stronie?
 

Gościmy

start2

Kim jesteśmy?

AT-BI to nowoczesna firma o gruntownym zapleczu produkcyjnym i silnej pozycji na rynku. Firma powstała w 1992 roku. Od początku istnienia działalność firmy związana jest z produkcją reklam świetlnych i wizualnych oraz obróbką aluminium i pleksiglasu. Mamy przyjemność pracować dla najbardziej Wymagających, przez co wachlarz świadczonych przez nas usług stale się zwiększa.

Co robimy?

Specjalizujemy się w produkcji:

·                    Wzornictwa 3D, znaków przestrzennych i innych znaków firmowych, 

·                    Asortymentu POS,

·                    Kasetonów reklamowych i wielkoformatowych powierzchni świetlnych,

·                    Pylonów wolnostojących,

Ponadto

Tworzymy wizualizacje i projekty graficzne logotypów, liternictwa, asortymentu POS  oraz świadczymy usługi specjalistyczne z zakresu termicznej i mechanicznej obróbki tworzyw sztucznych i metali.

Samodzielne skonstruowanie nowoczesnych maszyn pozwoliło nam na znaczne obniżenie ceny finalnych produktów, przy zastosowaniu najlepszych materiałów i zachowaniu najwyższych standardów oferowanych usług.

Nieustannie podejmujemy nowe wyzwania. Jako jedni z pierwszych w kraju opracowaliśmy własny system podświetleń znaków firmowych oraz liter 3D przy pomocy diod LED. Opatentowaliśmy kilkanaście wzorów przemysłowych i standardów produkcji, dzięki czemu firma AT-BI stała się znanym i szanowanym graczem na rynku producentów reklam świetlnych w Polsce. Wdrożyliśmy autorski system naciągu lic winylowych do wielkoformatowych kasetonów reklamowych, budowania stabilnych konstrukcji metalowych, obróbki termicznej aplikacji POS i tworzyw sztucznych.

Dla kogo pracujemy?

Klientami AT-BI są zarówno duże sieci handlowe, jak i mniejsze przedsiębiorstwa i agencje reklamowe. Realizujemy zamówienia nie tylko dla firm krajowych, ale i zagranicznych. Nasze produkty montowane są na terenie całej Polski, w Niemczech, Austrii, Holandii oraz w krajach Europy Wschodniej. Zapewniamy bezpieczną dostawę materiałów do Klienta.

Posiadamy własne studio projektowe, bogato wyposażone zaplecze produkcyjne i wykwalifikowaną kadrę pracowników. Samodzielne skonstruowanie nowoczesnych maszyn pozwoliło nam na znaczne obniżenie ceny finalnych produktów, przy zastosowaniu najlepszych materiałów i zachowaniu najwyższych standardów oferowanych usług.

AT-BI zostało wyróżnione w konkursie Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej w 2007 i 2008 roku.

Sprawdź nas!

Przedstaw nam swój pomysł lub projekt, abyśmy mogli ocenić go z punktu widzenia kosztów                   i rozwiązań technologicznych. Gwarantujemy fachową pomoc oraz profesjonalną obsługę.